RA-SHEEBA

Anavatanı: Mısır’dır.

RA-SHEEBA, Evrensel Yaşam Enerjisi’nin çok kuvvetli bir bölümüdür.

Artık; insanlığın toplam titreşimi, istenen titreşim seviyesine ulaştığı için bu bilgi ve enerji girdapları süzülmeye başladı.

Bu düzeye son olarak Mısır’da, ”Gözetleyiciler” ’in titreşimi bu seviyeye ulaştığı zaman erişilmişti. Esas oyuncular hazırdı ve insanlara bunu aktaracak güce sahip olan kişi Firavun’du.

Firavun öldükten sonra her şey kayboldu şimdi bu esas oyuncular bu enerjiye sahip olabilmek için tekrar “oyun tahtasında” ki yerlerini aldılar. Bu sefer bu enerjiye bir çokları sahip olacak ve yükseliş statüsünde çok değerli bir katkısı bulunacaktır.

Artık suistimal edilemeyecek! Edilemez çünkü bu enerji tek bir grup ya da kişinin tekelinde olmayacaktır. Birçok kişi sahip çıktığında ve bütünlük gösterdiğinde, daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir enerji akmaya başlayacaktır.

Bu RA enerjisinin SHEEBA enerjisi ile ilk defa birleşmesidir.

‘SHEEBA’ Sevginin cinsel, yaratıcı, neşeli ifadesi ve kaynağa direkt olarak yönelen Evrensel Şifa Enerjinin ‘dişi’ kısmıdır.

‘RA’ yani Kaynak. Büyük Merkezi Güneş’ten doğar.

‘SHEEBA’, ‘RA’ ya giden yolu gösterir.

Sadece SHEEBA aracılığı ile RA’ya ulaşabilir ve Yuva’ya giden doğru yolu bulabiliriz.

İNİSİYASYON (UYUMLANMA) NELER YAPAR?

Titreşiminizi ve ruh renklerinizi değiştirerek sevginin benliğinizin içinden akmasına yol açar. RA-SHEEBA şifası doğrudan çakralar üzerinde çalışır. DNA’mızı ve elektromanyetik alanımızı değişime uğratarak bize ‘SEVGİ’yi öğretir ve onunla bağlantımızı kurar. Sevgi her seviyede ilerlememize yardımcı olan unsurdur. RA-SHEEBA şifası İçimizdeki “dişi” ile “eril”, “sıcak” ve “soğuk” enerjinin dengelenmesini sağlıyor.

RA-SHEEBA’ YA UYUMLANMAYA HAZIR OLDUĞUMUZU NASIL BİLECEĞİZ?

Titreşimi hissedeceksiniz.

Bunu hissedenler tekrar ‘Gözetleyici’ ve Ra enerjisine sahip kişiler olacaktır.

NASIL UYGULANIR?

Sembollerle gerçekleştiriliyor Enerji dengeleme işleminde anahtar kelime, semboller. Ra – Sheeba’da enerjiyi aktarmak için sembollerden faydalanılıyor. Semboller, enerji alanı içindeyken ellerle yapılan bazı geometrik hareketler ile aktarılır. Bu semboller, evrensel bir takım geometrik şekilleri kullanarak enerjiyi bir amaca ve niyete odaklıyor. Semboller, çakra denilen ve her biri bedenimizin önemli bir salgı bezine denk gelen, 7 temel enerji girişimiz aracılığı enerjinin vücuda aktarılmasında yardımcı oluyor.

Beden, Zihin, Ruh bütünlüğünü sağlayan her türlü sembolü içeren Ra & Sheeba enerjisinin kullanım alanı hastalıktan, Astral yolculuğa kadar çok geniş bir yelpazeye sahiptir.