MELEK ENERJİLERİ

Angel Light (melek ışığı) inisiyasyonu çok güçlü uyumlamalardır.

Melek inisiyasyonunun parçası olarak 4 uyumlama vardır ve hepsi tek olarak yapılır.

Her biri çok önemlidir ve bu sıra ile tamamlamaktadır.

1.Üçüncü Göz Uyumlaması Wiccan, Budizm, Tibet öğretileri gibi çeşitli inançlarda aktarılan Üçüncü Göz Inisiyasyonlarının bir çok varyasyonları vardır, ancak Batı dinlerinden kaynaklanan mandalayı kullanacağız. Bu daireseldir ve Evreni ve bütünlügü temsil eder. Mandala kendilerini Meleklere hizalamak için bir çok kişi tarafından kullanıldı.

2.Üst Astral Taç İnisiyasyonu Hizalanmanız ve mesajları ve şifayı direkt olarak kabul edebileceğiniz Melekler için berrak bir kanalı açmak için

3.Kalp Uyumlaması Herhangi formda şifa enerjisi ile çalışmak için önemli olan kalp çakrasını açmak için. Bu inisiyasyon bir tohum eker ve meditasyon ve uygulama vasıtası ile bu enerjiyi geliştirmek bireye bağlıdır.

4.Melek İnisiyasyonları Bu inisiyasyonlar sizi direkt olarak spiritüel bir varlığa veya yeni bir rehbere veya melek rehbere bağlamayı amaçlar. Son uyumlamadır ve en önemlisidir. Siz açıksınız ve hazırsınız.

Bu inisiyasyon şifaya kanal olmak, rehberlik almak ve ilahi varlıklar ile bağlantı oluşturmak içindir. Melekler kendilerini bilinir kılarken saf sevginin ve enerjinin sizi yıkayan dalgalarını hissetmek olağandır.

Şu meleklere uyumlanacaksınız: AA Mikail, AA Cebrail, AA Rafael, AA Ariel (Uriel), Mesih Varlığının Meleği, Açik Kalbin Melegi, Hayallerin gerçeklesmesinin Melegi, Dünyanin çekirdegindeki Melekler, Ilahi Anne ve Yaradilisin Melegi, Ben’im Varliginin Melegi, Raziel, On iki Solar Melek Hepsi 30-45 dk’lık sürede tek insiyason olarak sırayla sunuluyor. Şifa uygulaması içeriyor.

Mandalası ile yapılan meditasyonlar ruhsal güçlerin gelişmesinde, yaşam misyonu önündeki zihinsel/duygusal/ruhsal engellerin şifalanması gibi birçok fayda sağlıyor.

Uzaktan Uyumlama Mümkündür.