GÜMÜŞ MOR ALEV

Spiritüel üstatların binlerce yıldan beri bildikleri ve yükselmiş üstatlardan Saint Germain’nin bizlere sunduğu yüksek frekanslı bir spiritüel enerjidir.

Gümüş Mor Alev, topluluğun çağrısını ya da insanoğluna spiritüel hizmet çağrısını duyanlar içindir, yaşamımızda bencilliğin üstesinden gelmek için gereken bilgeliği de sağlar.

Gümüş Mor Alev, mantra olarak bilinen özel dualar edilerek çağrılabilir, meditasyon ve göz önünde canlandırmayla birleştirildiğinde Gümüş Mor Alev’in fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel düzeylerde tezahür eden negatif enerjiyi değiştirme ya da dönüştürme gücü vardır.

Bu negatif enerji hastalık, stres, endişe, korku, kuşku, nefret, öfke ya da istenmeyen alışkanlıklar vb formlar alabilir, bunların hepsi bizim daha yüksek spiritüel özümüzün güzelliğini ve sevincini deneyimlememize engel olur.

Gümüş Mor Alev’in nitelikleri özgürlük, simya, adalet, sevinç, bağışlama ve merhamettir.

Mantraları kendinizi vererek söylediğinizde Gümüş Mor Alev, bedeninizin, zihninizin, duygularınızın, hatta bilinçaltı hafızanızın her hücresine, her atomuna girer. Elektronların titreşimini yükseltir, böylece biz de, Tanrımızın Varlığından gelen saf kozmik enerjiyle daha çok yankı yaparız.

Sonuçta, Mor Alev kendinden nefret etmekten tutunda fiziksel virüslere kadar herşey dahil olmak üzere spiritüel ya da fiziksel varlığımızın içine yerleşmiş bütün negatif enerjiyi dönüştürür.

Gümüş Mor Alev fiziksel organlarımıza yerleşmiş toksinleri atmanın yanı sıra eterik, zihinsel, duygusal ve fiziksel bedenlerimize kaydedilmiş olan şimdiki yaşamımızın ve geçmiş yaşamlarımızın travmalarını ve karmalarını da değiştirir. Kimi kez karmamız kendini ağır bir yük gibi hisseder ama Mor Alev’i davet ettiğimizde kendimizi daha hafif ve daha az bir yükün altında hissederiz, çünkü o, kişisel sorunlarımızın nedenini, kelimenin tam anlamıyla yakar.

Başka bir deyimle Gümüş Mor Alev geçmiş yaşamlarımızın kayıtlarını siler, dolayısıyla özsaygımızı artırır, kendimizden memnun olmamıza yardım eder.

Gümüş Mor Alev uyumlamasını alıp onu mantralar, meditasyon ve göz önünde canlandırmayla birleştirerek düzenli kullandığınızda dönüşüm sürecini hızlandırırsınız.

Uyumlanma uzaktan tek seferde yapılır. Kişi kendi kendini de uyumlayabilir.