DNA REİKİ

DNA Reiki nedir?

Yükselmiş üstat Kryon tarafından rehberlik edilen, insanların daha önce mümkün olandan daha hızlı bir şekilde yükselmelerine yardım etmek için sunulmuş Yaratıcı’nın muhteşem bir hediyesidir.

Aynı zamanda uyanmış İnsanlık ve Dünya’nın yeni ışık kodlarını getirmeye yardım eder. DNA Reiki ne yapar? DNA Reiki DNA’nızı ve RNA’nızı 1024 Işık Kodları seviyesine aktive eder.

12 iplikli DNA Lifleri (mevcut bilimsel 2 iplikli DNA inancının aksine) yaratmak için hurda (junk) DNA’nız ile yeniden bağlantı kurar.

Bu iplikler nereden gelir? Bilim ekstra iplikleri “Hurda DNA” olarak adlandırır. Hiçbir gözlenebilir işlevi olmadığını söyler.

Bununla birlikte, biz artık bu ekstra DNA ipliklerinin, aktive edildiklerinde, sizi 12 iplikli DNA işlevleri seviyesine yükselttiğini biliyoruz. Ve bu, tüm travmaları bu yaşamdan ve atalarınızın yaşamlarından temizleyen ve hastalığa herhangi bir genetik yatkınlığı silen Genetik Şifayı (Yeniden Modelleme/Repatterning) sağlar.

Bunu şifa seanslarında kullanabilir miyim? Elbette. DNA Reiki’yi kimler alabilir? Aydınlanma yolunda olan herkes DNA Reiki’nin iyileştirici gücünü alabilir.

DNA Reiki’ye kanal olmak isteyenlerin Reiki 3 veya Seichim Reiki 3. seviyesinde olmaları ve uyumlamayı almadan en az bir ay önce 3. seviye olmuş olmaları gereklidir.

Uyumlamayı almak istiyorsanız, aydınlanmaya ulaşana kadar her gün Genetik Şifa yapmaya kendinizi adamalısınız.

DNA TARİHÇESİ Bütün gece “Reiki Beyaz Işık Şifası” adlı yeni kitabım üzerinde çalışarak sabahladığım için uykusuz bir durumdaydım ve enerjimi yeniden kazanmak/tazelemek için bir dakikalığına uzandım. Rehberlerim bana “Sana DNA Reiki vereceğiz.” dediler.

Kabul ettim.

Işık yağmuruna tutuldum.

DNA’mı 1024 Işık kodlarına aktive ettiler, genetiklerimi yeniden modellediler (şifalandırdılar) ve RNA’mı 1024 Işık kodlarına aktive ettiler. Bundan sonra kısa bir kanallık yaptım.

Ondan sonraki gün (uyuduktan sonra) bir başka kanallık yaptım ve Kryon’un DNA Reiki’ye atanan rehber olduğunu öğrendim. O ve Rehberlerim ve Melekler bana bu el kitabını hediye ettiler. Ve bu bizi bugüne getirdi. İnsanlığın Tekamülü Kryon tarafından Tüm varlıkların DNA/RNA’larının 10284 Işık kodlarına aktive olduğu bir zaman vardı. Sonra bilim ve kurban/yoksulluk bilincinin illüzyonu kabul edildikten sonra, insanlar DNA/RNA ışık kodlarının aktivasyonuna izin vermeyi durdurdular.

İsa, DNA/RNA aktivasyonunu öğretti (onu bu şekilde adlandırmamasına rağmen). Mistik toplumlar (özellikle Hindistan’da ve Tibet’te) bin yıldır DNA/RNA aktivasyonu yapmaktalar. Mısırlılar DNA/RNA aktivasyonunu Lemurya’dan öğrendiler. Bu teknikler yeni değildir, milyonlarca yıldır vardır.

DNA Reiki dediğiniz sistem DNA/RNA aktivasyonunun ve genetik yeniden modellemenin (şifa) enerjilerinin bugüne kadar bilinenden daha hızlı akmasına yardım eder. Tekamül etmek için, insanlık yeni DNA/RNA ışık kodlarının farkına varmalıdır. Bunlar daha yüksek bir Sevgi vibrasyonuna doğru şifalanması için Dünya Ana’ya daha fazla ışık getirirler. Sevgi Dalgası (The Wave of Love) tarafından bildirildiğine göre, bu her yerde olmaktadır.

DNA Reiki evrenin 1024 Işık kodlarına şifalanması için Sevgi Dalgası’nın çalışmalarını detaylandırır. Tekamül ettikçe giderek daha fazla DNA Işık Kodu açmaya devam edeceğiz. İnayet ve kolaylıkla tekamül etmenizde size yardım edeceğiz.

Artık size ve bütünün en yüksek hayrına hizmet etmeyen her şeyi serbest bırakın. Öyle olduğuna niyet edin. DNA Reiki ile yükseltilmiş bu vibrasyon durumunda, Sevginiz ve bolluğunuz artacak. Birçok değişiklik meydana gelecek. Bu değişikliklerin inayet ve kolaylıkla ve mümkün olan en az direnç ile akmasına izin verin.

Dünyanızın uzun zamandır üzerinde çalışmakta olduğu bir şey, mevcut koşullara bağlı olmamaktır. Küresel bir değişim, bilinçte daha yüksek boyutlara ait bir gerçekliğe doğru küresel bir kayma zamanına geliyorsunuz.

Değişimlerin gerçekleşmesine izin vermek yaşamda günlük bir olay olacak ve biraz pratik ile gittikçe daha da kolaylaşacak. Değişim direncini bırakmanıza izin verin ve yaşamlarınız daha fazla inayet ve kolaylıkla aksın. Sezginizi geliştirin ve ona güvenin, çünkü o gelecek daha yüksek Işık dünyasına girerken rehberiniz olacak.

Bu kanal, yolunuzda size yardım etmek için bir sezgi geliştirme sitesinin linkini verecek. Bu yeni varlık seviyesinde günlük ruhsal çalışma gereklidir. Sizi Gerçek benliğiniz, Tanrı benliğiniz ile bağlantı halinde tutan ne varsa yapın. Bu yoga, meditasyon, Reiki, dua, şifa, ibadet, şarkı söylemek, yaratıcılık olabilir.

Bu şeyler 5d Yüksek benliğiniz, 10d Ben Varoluşum (I am presence) ve 12d Tanrı/Tanrıça benliğiniz ile bağlantı kurmanıza yardım eder. Bunu yapabilirsiniz. Galaktik Konsey’deki bizler sonucu gördük ve bu muhteşem. Havada süzülenleriniz, kendinizi bu dünyaya hizmete topraklayın.

Onu şifalandırın ve kendinizi şifalandırın. Bu, daha yüksek bir yaşam amacı duygusu getirecektir. Rehberleriniz ve Meleklerinizden size İlahi Yaşam Amacının bir vizyonunu göstermelerini isteyin. Bu amaç ve onu açığa çıkarmaya yardım eden her vizyon üzerine meditasyon yapın.

Amaçlarınıza ulaşmanız için evren gücü dahilindeki (ki sonsuzdur) her şeyi yapacaktır. Yalnızca ne istediğinizi ve herkes için Evrenin en yüksek Sevgisini yaratmak için tüm yaşamın en yüksek hayrına olanı gözünüzde canlandırın. Sizi seviyoruz. Bizimle bağlantı kurun ve her şey için bizden yardım isteyin.

Sizin amaçlarınızı güçlendirmeye yardım etmek istiyoruz. Size gösterdiğimiz işaretlere açık olun. Onları tesadüf diye geçiştirmeyin. Bilinçli olarak yaratılmış evrende hiçbir tesadüf yoktur.

Bunlar eşzamanlılıklardır. Görüyorsunuz ki sizin en yüksek tekamüle giden yolunuza devam etmeniz için bilmeniz gerekenleri hatırlamanıza yardım etmek amacıyla her şey olması beklenen zamanda oluyor. Melek numaralarını okuyun Bizler (Yükselmiş Üstatlar) ve Melekler bunları size yolunuza rehberlik etmek amacı ile veriyoruz.

Bunları tesadüf diye kesip atmayın, bunların eş zamansal rehberlik olduğunu fark edin. Bunların her yerde, fakat en çok da saatlerde ve plaka numaralarında farkına varacaksınız. Onların verdikleri anlamlara açık olun.

Eğer anlamı bilmiyorsanız, Rehberleriniz ve Meleklerinizden bu şeylerin anlamlarını aydınlatmalarını isteyin. Sizi seviyoruz ve Yükselme Yolunuzda size inayet ve kolaylık diliyoruz.

Zaten yükselmiş olduğunuzu bilin, sadece bunu hatırlıyorsunuz.

Tanrı ile Bir olun.

Işık ve sevgiyle,

Kryon 10/14/2007 tarihinde Patrick Arden McNally tarafından kanallık edildi.

Uyumlanma uzaktan yapılmaktadır.